..

niedziela, 23 lutego 2014

Yes or No?Ostatnimi czasy zastanawiam się czy moje pisanie, ma jakikolwiek sens? Szczerze? Nie umiem zdecydować..Chciałabym żeby wszystko było przemyślane, zgodne z moimi odczuciami, tym czasem okazuję się, że nie umiem znaleźć czasu, a nawet jeśli to żaden temat nie wydaję się być odpowiedni.Warto pisać o czymś czego już teraz nie ma, wspominać coś co odeszło? Życie toczy się dalej..Właśnie patrzę przez okno i obserwuję powolny zachód słońca. Wiem, że zajdzie dziś, jutro, pojutrze, ale już nigdy nie będzie to ten sam zachód.Tak samo jest z ludźmi, co? "Dziś" są inni niż "wczoraj", ale lepsi niż "jutro". Czas pogodzić się z samotnością, przestać walczyć..Ona nie jest taka zła.Tak mi się zdaję. Może lepiej się przyzwyczaić, dostosować? Nie każdy musi kogoś mieć..Ostatnio poruszył mnie tytuł pewnej książki: "Bóg kocha załamanych na duchu i tych, którzy udają, że takimi nie są". Jak sądzicie, jest w tym choć trochę prawdy? Dziś nie mam zamiaru zbyt się rozpisywać.Jeśli ktokolwiek ma jakieś pytanie, pomysł na wpis może śmiało pisać..

6 komentarzy:

 1. Kochana, pisz dalej tak, żeby wszystko było przemyślanie i zgodnie z Twoimi odczuciami, ale rób, to wtedy, kiedy akurat znajdziesz "sekundkę". Jak to żaden temat nie jest odpowiedni? Przecież jesteś mądrą i zdolną blogerką. Choćbyś pisała o największym "g" i tak będziemy Cię czytać :)
  Niedługo na pewno wymyślisz jakąś notkę, tak, jak wymyślałaś tamte poprzednie. Cóż mi wypada więcej powiedzieć? Czekam na kolejną notkę :)

  Zapraszam: by-lolka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam twoje posty.
  Są takie prawdziwe.
  A pisz kiedy znajdziesz czas i kiedy będziesz wiedziała o czym, przecież bez sensu jest pisać z przymusu. Blogowanie to powinna być przyjemność, nie obowiązkiem.

  http://karolina-life-and-fashion.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękny blog ! Super zdjęcia ! :)
  Co powiesz na wspólną obserwację?
  Napisz mi w komentarzu u mnie :)
  http://kaorilive.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. PISZ PISZ PISZ ;)

  Będę wdzięczna za komentarz :)
  http://turqusowa.blogspot.com/2014/07/kosmetyki-miraculum.html

  OdpowiedzUsuń
 5. ♥ ♥ ♥ Śliczny blog, bardzo ładne zdjęcia :) bardzo fajnie piszesz ^^ OBSERWUJĘ ♥ ♥ ♥

  ♥ ♥ ♥ Zapraszam na mojego bloga i Pauli. Dopiero zaczynamy, więc liczymy na Wasze wsparcie ♥ ♥ ♥
  ♥ ♥ ♥ http://cravingxsummer.blogspot.com ♥ ♥ ♥

  OdpowiedzUsuń
 6. pisz pisz i usuwaj komentarze któe są nachalne ;) staraj się regularnie dodawać i być wytrwałą

  OdpowiedzUsuń